• Subcribe to Our RSS Feed

Mamy patent na zwalczanie cellulitu

maj 20, 2010 by     No Comments    Posted under: Jeszcze lepszy efekt

Abacosun to marka wielokrotnie doceniana i nagradzana prestiżowymi wyróżnieniami. Liczne produkty firmy były laureatami nagród, a ona sama zdobyła uznanie jako Ekspert Urody 2007.

Produkty Abacosun były wiele razy nagradzane w prestiżowych konkursach. Zdobywcą licznych nagród jest m.in. seria kosmetyków wyszczuplających Brazil SPA. Kosmetyki te są zdobywcą Brązowej Pieczęci Natury 2008 – Najlepszy Kosmetyk Naturalny. Seria Brazil SPA jest również laureatem Nagrody Beauty Premium 2008, gdzie zdobyła II miejsce w kategorii Kosmetyki Wellness & SPA.

Firma zdobyła również tytuł Eksperta Urody w roku 2007, co pokazuje, jak wielkim uznaniem cieszy się w branży kosmetycznej. Marka obecna jest na rynku od 15 lat, w tym roku obchodzi swój jubileusz.

Posiadanie w swojej ofercie tak wielu cenionych i dobrze znanych produktów zobowiązuje. Dlatego marka dba o swój wizerunek, także poprzez zastrzeżenie logotypów i nazw urządzeń. W przypadku żelazek: antycellulitowego i przeciwzmarszczkowego firma opatentowała zarówno znak, jak i nazwę aparatu. Nie ma więc opcji, że za jakiś czas jakaś inna firma będzie próbowała promować w ten sposób swój produkt. Żelazko antycellulitowe, jak i żelazko przeciwzmarszczkowe to unikalne produkty, także pod względem swej nazwy.