• Subcribe to Our RSS Feed

Żelazko Przeciwzmarszczkowe

maj 26, 2010 by     No Comments    Posted under: Urządzenia

Najwyższej klasy urządzenie do zabiegów przeciwzmarszczkowych, liftingujących i nie tylko.

Posiada funkcję masażu vacum i elektrostymulacji TENS. Aparat kosmetyczny do zabiegów przeciwzmarszczkowych.

Wraz z wiekiem skóra traci na jędrności i elastyczności, staje się cieńsza, pojawiają się pierwsze zmarszczki wokół ust i oczu. Nie tylko kondycja skóry się zmienia, również mięśnie są słabsze – ich masa spada, co wiąże się z pojawianiem się zmarszczek. Ze spadającym poziomem kolagenu i elastyny oraz wiotczejącą skórą możemy skutecznie walczyć, podobnie jak możemy widocznie zmniejszać zmarszczki. Nieodzowną pomocą w poprawianiu wyglądu dojrzałej cery jest żelazko przeciwzmarszczkowe, unikalny aparat, który umożliwia uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu.

Żelazko nie tylko na zmarszczki

Media co chwila donoszą o rewolucyjnych kremach przeciwzmarszczkowych, które dają wyjątkowe rezultaty. Owszem, dobry krem to podstawa, nie tylko w pielęgnacji dojrzałej cery, jednak nie jest on w stanie nawet zbliżyć się do efektów dawanych przez profesjonalną technologię stosowaną w salonach kosmetycznych. Nawet najlepszy krem nie oddziałuje na tkankę mięśniową, nie jest w stanie więc jej wzmocnić i zregenerować. Żelazko przeciwzmarszczkowe działa znacznie głębiej niż krem; delikatnie stymuluje mięśnie, zwiększa ich masę i poprawia ukrwienie. Co więcej pobudza też naturalne procesy regeneracyjne, działa wygładzająco i liftingująco, a także dotlenia i odżywia tkanki. Co ważne, zabiegi na żelazku przeciwzmarszczkowym poprawiają ogólny wygląd skóry – jej kondycję i koloryt: sprawiają, że twarz wygląda młodo i promiennie.

Skuteczność technologii

Połączenie masażu próżniowego z elektrostymulacją TENS daje szybkie i satysfakcjonujące efekty. Obie te technologie są powszechnie znane od lat, innowacyjność polega na ich połączeniu, dzięki czemu metoda ta jest jeszcze skuteczniejsza i bardziej efektywna. W zdecydowanej większości przypadków poprawa wyglądu cery i jej kondycji widoczna jest już po pierwszym zabiegu, co oczywiście zachęca do wzmocnienia i utrwalenia efektów na kolejnych wizytach. Seria zabiegów na żelazku przeciwzmarszczkowym to znacznie więcej niż długotrwały efekt prasowania zmarszczek; to widoczna poprawa kondycji skóry, jej dotlenienia i odżywienia, a także wzmocnienie mięśni twarzy. Tego nie oferuje żaden kosmetyk.

Pielęgnacja różnych typów cery

Żelazko przeciwzmarszczkowe automatycznie kojarzy nam się z pielęgnacją przeciwzmarszczkową, dedykowaną cerze suchej i dojrzałej. Zakres działania urządzenia jest jednak szeroki i świetnie nadaje się ono również do przeprowadzania skutecznych zabiegów na innych typach skóry, w tym również tej wrażliwej. Za pomocą żelazka przeciwzmarszczkowego możemy więc wykonać także m.in. skuteczne zabiegi intensywnie regenerujące, liftingujące dla cer tłustych i mieszanych, jak też zmniejszające opuchliznę i działające odżywczo. Żelazko przeciwzmarszczkowe jest więc urządzeniem, które w każdym salonie kosmetycznym może zastąpić szereg innych aparatów i wnieść do oferty całą gamę skutecznych i innowacyjnych usług.

Cena urządzenia: 13,350.00zł

Jeśli jesteś zainteresowana/y zakupem naszych urządzeń wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

[contact-form-7 404 "Not Found"]