• Subcribe to Our RSS Feed

O firmie

Mamy patent na prasowanie cellulitu. Dowiedz się więcej na temat naszej pracy i tego, jakie są nasze cele. Przyłącz się i buduj swój sukces z nami.

Eversun to firma istniejąca na rynku już od 2006r. Specjalizujemy się w wyposażeniu obiektów z sektora beauty&SPA, zajmujemy się profesjonalnym doradztwem dla specjalistów z branży, a także aktywnie uczestniczymy we współtworzeniu tego niezwykle obiecującego rynku w Polsce.

Prasowanie cellulitu jest jednym z zagadnień, jakimi zajmujemy się od początku działania naszej firmy. Żelazko antycellulitowe i technologie z nim związane są sztandarową propozycją Eversun, która pomogła w odniesieniu sukcesu już setkom salonów w kraju i za granicą.

Dziś współpracujemy z profesjonalistami z całego kraju, współuczestniczymy w otwieraniu wielu salonów urody i centrów SPA, a także realizujemy projekty związane z konsultingiem. Obecnie pracujemy nad platformą, która połączyłaby specjalistów i konsumentki we wspólnym dążeniu do pięknej, smukłej sylwetki. Prasujemycellulit.pl to właśnie to miejsce, w którym spotykają się te dwie grupy, by razem odkryć sposób na skuteczną walkę ze skórką pomarańczową i nadmiarem kilogramów. Zapraszamy do zapoznania się z serwisem, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Grupa Eversun od początku swojej działalności współpracuje z wieloma znanymi markami. Tak jak ta wyjątkowa marka stawia na najwyższą klasę swoich produktów i profesjonalizm, tak my stawiamy na najlepszą jakość naszej obsługi, doradztwa i wszelkich oferowanych przez nas usług.

Jeśli masz jakieś pytania użyj formularza lub zadzwoń do nas ( telefony w prawym dolnym rogu ).

[contact-form-7 404 "Not Found"]