• Subcribe to Our RSS Feed

Jak to działa – czyli trochę o trzech energiach

maj 21, 2010 by     No Comments    Posted under: Jeszcze lepszy efekt

Dobroczynne działanie masażu lipodermology, chromorewitalizacji i stymulacji prądem umożliwia osiągnięcie niezwykle wyraźnych efektów w zwalczaniu cellulitu i redukowaniu tkanki tłuszczowej.

Dlaczego żelazko antycellulitowe wykazuje tak wyjątkową skuteczność?

Sekret tkwi w zastosowaniu kilku sprawdzonych i cenionych technologii. Masaż próżniowy z wykorzystaniem unikalnej pompy VacuElectroColor umożliwia przeprowadzenie zabiegów z jednoczesnym zastosowaniem trzech ekskluzywnych metod. Dzięki oddziaływaniu kilku skutecznych technologii istnieje możliwość wielokierunkowego działania, co z kolei zapewnia optymalne, satysfakcjonujące efekty.

Metody stosowane w urządzeniu są znane i cenione od lat, a innowacyjność sprzętu polega na ich połączeniu co daje wyjątkową skuteczność i satysfakcjonujące rezultaty już po pierwszych kilku zabiegach.

Jedną z głównych metod wykorzystanych w żelazku antycellulitowym jest elektrostymulacja TENS, będąca sposobem na przezskórną stymulację nerwów. Metoda ta znana jest na świecie już od kilkudziesięciu lat i jej popularność jest coraz większa, chociażby za sprawą uniwersalności i szerokich możliwości zastosowania. M.in. w zależności od zastosowanej częstotliwości można uzyskać konkretne efekty i uruchomić właściwe dla potrzeb skóry klienta procesy. Za pomocą elektrostymulacji TENS w skuteczny sposób możemy stymulować zatem mięśnie, wpływać na ich wyraźne wzmocnienie i wspomagać regenerację.

Inną metodą zastosowaną w żelazku jest doskonale znany profesjonalistom w kraju i na świecie masaż próżniowy. Jest to nieinwazyjna, ale bardzo skuteczna metoda, za pomocą której można uzyskać błyskawiczne rezultaty w modelowaniu sylwetki i poprawianiu kondycji skóry. Bardzo duże znaczenie ma fakt, iż masaż próżniowy wpływa na polepszenie krążenia krwi i limfy, co z kolei pozwala na pozbycie się z ciała toksyn. Masaż próżniowy doskonale wspomaga działanie detoksykujące zabiegów, a zarazem korzystnie wpływa na stan skóry – m.in. poprzez zwiększenie ukrwienia i dotlenienie.

Funkcje / działanie:

Pompa VacuElectroColor – „żelazko antycellulitowe”

Unikalna pompa 3 w 1 wykorzystująca jednocześnie vacum (masaż próżniowy), elektrostymulację Tens oraz chromoterapię. Zastosowanie trzech metod jednocześnie zwiększa znacznie skuteczność zabiegów i pozwala w krótszym czasie uzyskać znacznie lepsze efekty.

Masaż próżniowy oraz ssący rytmiczny

Można wykonać pompą VacuElectroColor lub innymi opcjonalnymi końcówkami. Podczas zabiegu zasysany jest fałd skóry lub masaż ciągły w zależności od regulacji rytmu i długości pauzy. Rytmiczne masowanie tkanki podskórnej wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej i wygładzenie cellulitu. Zabieg pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie toksyn oraz nadmiaru płynów. Działa korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Zabiegi działają ujędrniająco, modelują sylwetkę są też pomocne przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach. Masaż ssący rytmiczny wykorzystujemy między innymi do zabiegów powiększających i ujędrniających biust poprzez zastosowanie specjalnych nakładek.

Elektrostymulacja TENS

Stosowana w żelazku antycellulitowym. Tens pobudza mięśnie do pracy, wpływa na wzmocnienie i regenerację mięśni oraz poprawę ich ukrwienia. Elektrostymulacja jest pomocna w procesie zmniejszania objawów cellulitu oraz w modelowaniu sylwetki poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni.

Chromoterapia:

Stosowana w żelazku antycellulitowym. Aparat umożliwia dobór 7 kolorów w zależności od potrzeb: czerwony, zielony, fioletowy, turkusowy, niebieski, pomarańczowy, biały. Przy cellulicie, wyszczuplaniu polecany jest kolor: czerwony, pomarańczowy, fioletowy.

Terapię kolorami (tak zwana chromoterapia )stworzył arabski filozof i lekarz, zwany Avicenny. Jednak zastosowanie kolorów w leczeniu
różnych schorzeń stosowano już w starożytności (stosowali ja
m. In. Hipokrates i Pitagoras). I chyba coś w tym jest skoro i
dzisiejsza medycyna chętnie sięga po kolor aby skuteczniej walczyć z
dolegliwościami.

Vacuakupresura

Wykorzystuje zasady akupunktury. W przypadku vacupresury pobudzane są receptory za pomocą pompy vacum. W miejscach stymulowanych następuje wzrost ukrwienia, przez co wzrasta także ukrwienie odpowiadających danych receptorom organów.

Działanie:

Wzmocnienie tkanki poprawiające elastyczność i jędrność skóry

Niwelowanie cellulitu i tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki oraz wspomaganie wyszczuplania

Działanie drenujące, stymulacja systemu limfatycznego, wydalanie toksyn, zmniejszenie opuchlizny

Poprawa cyrkulacji krwi i dotlenienie komórek

Poprawa stanu skóry poprzez lepsze dotlenienie i odżywienie jej komórek oraz stymulacja syntezy kolagenu

Wpływ na zwiększenie objętości biustu – przeczytaj więcej

Terapia kolorami stymulująca syntezę kolagenu i polepszająca kondycję skóry

Zabiegi są pomocne przy zakwasach, działają relaksująco, odprężają dając uczucie lekkości