• Subcribe to Our RSS Feed

Autoryzowany Gabinet Abacosun

maj 26, 2010 by     No Comments    Posted under: Własny Biznes

Zastanawiasz się nad otwarciem salonu autoryzowanego? I dobrze, bo to bardzo ciekawa opcja, nie tylko dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w tym biznesie. My możemy zaproponować ci otwarcie salonu bądź instytutu pod szyldem znanej i cenionej marki Abacosun.

Prowadzenie salonu firmowego jest pod wieloma względami dużo łatwiejsze niż budowanie od podstaw własnej marki. Gabinet ze znanym szyldem nie tylko ma wiarygodny i wzbudzający zaufanie wizerunek, ale również wsparcie marketingowe, reklamowe, a nawet księgowe ze strony patronackiej marki. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że wykorzystasz maksimum możliwości, jakie daje ci prowadzenie biznesu kosmetycznego, pomyśl o założeniu salonu autoryzowanego.

Jakie są korzyści z prowadzenia autoryzowanego salonu Abacosun?

  • Dostajesz sprawdzone i profesjonalne know-how, poparte kilkunastoma latami doświadczeń – dzięki tej wiedzy znacznie łatwiej będzie ci zarządzać salonem i budować jego wizerunek.
  • Zostajesz zaopatrzony we wszelkie niezbędne materiały reklamowe, począwszy od najprostszych form jak ulotki, plakaty, skończywszy na firmowych ekspozytorach i podświetlanym kasetonie z logiem.
  • Masz wsparcie ze strony marki – zarówno w kwestiach marketingu, reklamy i promocji salonu, jak również w kwestiach związanych z księgowością.
  • Jako właściciel autoryzowanego salonu jesteś uprawniony do zniżek na zakup sprzętu i kosmetyków.
  • Masz dostęp do profesjonalnych szkoleń dla swojego personelu.
  • Za autoryzowanie salonu nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat – nie ma opłaty początkowej, ani cyklicznego obowiązku wpłacania ustalonych kwot dla marki za możliwość korzystania z programu.

Spróbuj znaleźć równie korzystną ofertę u konkurencji! W Abacosun dostajesz w ramach umowy ogromną pomoc w rozkręceniu interesu, a także w jego późniejszym prowadzeniu – bez opłat za uczestnictwo i radykalnych ograniczeń. Stwórz salon oparty o najwyższą jakość i oprzyj wizerunek salonu o sprawdzone zasady. Zaufaj marce, która od 15 lat bierze czynny udział w budowaniu sektora usług kosmetycznych w Polsce i w Europie!

Dołącz do grona salonów nastawionych na sukces.

Jesteś zainteresowany założeniem Autoryzowanego Salonu, wpisz swoje dane a skontaktujemy się z Tobą.

[contact-form-7 404 "Not Found"]