• Subcribe to Our RSS Feed

Sprawdź co dostaniesz gratis wraz z zakupem urządzenia

cze 11, 2010 by     No Comments    Posted under: Własny Biznes

Bogactwo gratisów

Gdy kupujesz sprawdzony i renomowany sprzęt Abacosun, możesz mieć pewność, że wraz z urządzeniem dostaniesz bogaty pakiet wartościowych dodatków.

Wraz z zakupem żelazka antycellulitowego, bądź przeciwzmarszczkowego nasi klienci dostają zupełnie za darmo:

  • pakiet materiałów reklamowych – a w nim ulotki, plakaty, karnety, czyli wszystko, co potrzebne jest twojemu salonowi do zostania zauważonym. Ale to nie wszystko – w skład pakietu wchodzą materiały edukacyjne, reklama na plandece . Wszystko to pomoże w wykreowaniu profesjonalnego wizerunku twojego salonu i zwielokrotnieniu liczby klientów.
  • dostawa – zupełnie za darmo proponujemy ci bezpieczną wysyłkę sprzętu za pomocą sprawdzonej firmy kurierskiej. Dostaniesz swój sprzęt najszybciej jak się da – tak by w kilka dni po dokonaniu zamówienia mógł już zarabiać dla ciebie w salonie.
  • płyta szkoleniowa – ilekroć zatrudnisz nowego pracownika, bądź będziesz chciał zaktualizować wiedzę dotychczasowego personelu, ta płyta okaże się nieodzowna. Za jej pomocą w szybki i prosty sposób przeprowadzisz swoją kadrę przez funkcje urządzenia i szczegóły jego obsługi.
  • zestaw kosmetyków do zabiegów – wraz z żelazkiem dostaniesz profesjonalne żele Viviean, które doskonale sprawdzą się w usługach wykonywanych na urządzeniu.
  • udział w programie 199 klientek na start – włączymy twój salon do programu, który pomoże ci znacznie zwiększyć zyski z wykonywanych usług na żelazku – więcej przeczytasz tutaj.
  • profesjonalna reklama w gazetach – żelazka Abacosun są regularnie reklamowane w najpopularniejszych czasopismach kobiecych. Masz więc pewność, że zakupiony sprzęt nie jest niszowy – twoje klientki go znają i mu ufają. Każda taka reklama to również dodatkowa szansa dla twojego salonu – za pomocą otrzymanych materiałów reklamowych identyfikujesz się ze znaną i cenioną marką.
  • bon na usługi reklamowe – do żelazka dołączamy bon na usługi dotyczące reklamy i promocji twojego salonu w naszej firmie. Zamiast płacić znaczne kwoty za stronę www i jej pozycjonowanie, skorzystaj za darmo z naszych profesjonalnych usług. Spopularyzuj swój salon w Internecie i zdobądź wielu nowych klientów!
  • profesjonalna wizytówka twojego salonu – przy zakupie żelazka dostaniesz od nas gratis internetową wizytówkę twojego salonu w serwisie saloninfo.pl. Może ona skutecznie zastąpić stronę www salonu, jak również stanowić sposób na zdobycie nowych klientów. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko na projekcie strony, ale i na jej późniejszym pozycjonowaniu!

UWAGA! TYLKO TERAZ WYJĄTKOWA PROMOCJA!

Tylko teraz wybierając żelazko antycellulitowe bądź przeciwzmarszczkowe dostaniesz w prezencie zestaw kosmetyków Abacosun o wartości 200zł!

Do wszystkich zamówień na żelazko antycellulitowe lub przeciwzmarszczkowe dodajemy komplet profesjonalnych kosmetyków wyszczuplających Brazil SPA – sprawdź, w jak wspaniałej atmosferze może odbywać się redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Zachwyć swoich klientów wielokrotnie nagradzaną serią Brazil SPA! Tylko teraz pełnowymiarowe opakowania tej serii gratis do Twojego zamówienia!*

*promocja obowiązuje do 31 września lub do wyczerpania zapasów magazynowych.