• Subcribe to Our RSS Feed

199 klientek na start

cze 12, 2010 by     No Comments    Posted under: Własny Biznes

199 klientek na start… a to dopiero początek!

Czy to jest na pewno dobre dla mojego salonu?” – to pytanie, które możesz zadawać sobie czytając rozmaite oferty profesjonalnego sprzętu. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż od tego, czy urządzenie spodoba się klientkom zależy sukces gabinetu. Większość ofert jest nastawionych przede wszystkim na sprzedaż – tak naprawdę nikogo nie interesuje potem co się będzie dziać z urządzeniem i czy faktycznie pomoże ono tobie w zarobieniu dużych pieniędzy. My wychodzimy z innego założenia: przygotowaliśmy dla ciebie taką ofertę z jakiej sami – jako doświadczeni specjaliści w zakresie handlu – byśmy skorzystali.

Dajemy ci coś znacznie więcej niż urządzenie – na twoje ręce składamy pewny i sprawdzony system zdobycia wielu klientów już na starcie!

Tak naprawdę kupno urządzenia to dopiero początek. Jeśli nie znasz się na marketingu i reklamie, a także nie masz do dyspozycji kilkudziesięciu, albo i kilkuset tysięcy zł na promocję salonu, po podpisaniu umowy możesz odczuć frustrację i zagubienie. Na rynku kosmetycznym są tysiące firm takich jak twoja, które chcą się przedostać ze swoją ofertą do świadomości klienta. Udaje się nielicznym – tym, którzy mają unikalny pomysł i środki, by ten pomysł wdrożyć. My dajemy ci jedno i drugie – wraz z urządzeniem przekazujemy ci pomysł na zdobycie setek klientów oraz skuteczny środek na jego zrealizowanie.

Być może nie zdajesz sobie z tego jeszcze sprawy, ale Grupa Eversun to coś znacznie więcej niż sprzedaż kosmetyków i urządzeń. Wśród nas są specjaliści od kreowania wizerunku firmy, eksperci w dziedzinie reklamy i marketingu. Realizujemy liczne projekty związane z tymi usługami, zatem mamy doświadczenie w przygotowywaniu profesjonalnych kampanii.

Na potrzeby naszych klientów opracowaliśmy program, który pozwala już na starcie przyciągnąć uwagę klientów i zyskać ich zainteresowanie.

Pierwsze miesiące działalności są najtrudniejsze, a z nami przejdziesz przez nie z uśmiechem i bez nerwowego spoglądania w niezapełniony grafik. Znamy sposób na to, jak efektywnie pozyskiwać nowych klientów i co więcej – jak ich utrzymać. Tę sprawdzoną metodę dostaniesz od nas w prezencie, jeśli zdecydujesz się na wybór żelazka antycellulitowego. Nasz program został opracowany specjalnie z myślą o tym urządzeniu i w połączeniu z jego wizerunkową potęgą stanowi najskuteczniejszy sposób wypromowania twojego biznesu i zdobycia znacznych zysków.

Czy nie byłoby pięknie, gdyby twój salon odwiedzało codziennie kilkanaście klientek i więcej? Zamiast siedzieć i myśleć nad indywidualną kampanią reklamową, możesz skorzystać za darmo z naszej profesjonalnej pomocy i zyskać na start 199 zadowolonych klientek… a może więcej?

Jeśli nie jesteś pewien, czy nasza oferta jest atrakcyjna, spróbuj się dowiedzieć, jaki jest koszt opracowania pełnej kampanii promocyjnej w specjalistycznej firmie. My oferujemy ci tę usługę zupełnie za darmo, jest ona prezentem dla naszych nowych klientów w ramach promocji „Żelazko na start”.

Jest dokładnie 199 powodów, dla których warto skorzystać z tej oferty. Promocja jest czasowo ograniczona i obowiązuje tylko do 31 września 2010 roku. Nie zwlekaj – rozwiej swoje wątpliwości i skontaktuj się z nami już dziś! Twoja droga do sukcesu może być gładka jak skóra bez cellulitu!