• Subcribe to Our RSS Feed

Dźierżawa sprzętu

cze 12, 2010 by     No Comments    Posted under: Własny Biznes

Nie jesteś pewien, czy nasze urządzenie jest właśnie tym, którego potrzebujesz? Chcesz sprawdzić, ile możesz zarobić na nim w miesiąc? Skorzystaj z naszej oferty dzierżawy i upewnij się, że żelazko to strzał w dziesiątkę!

Wybór sprzętu do salonu często jest trudną decyzją. My postanowiliśmy ci ją ułatwić – i to znacznie! Dajemy ci możliwość wydzierżawienia żelazka antycellulitowego lub żelazka przeciwzmarszczkowego na okres jednego miesiąca. Koszt takiej dzierżawy to jedyne 500zł netto – w miesiąc na tym urządzeniu zarobisz wielokrotność tej kwoty bez specjalnego wysiłku.

Często dopiero po kupnie urządzenia okazuje się, jaka jest jego faktyczna przydatność dla twojego salonu. Miałeś już kilkukrotnie taką sytuację? Boisz się ryzykować z kolejnym zakupem? Teraz możesz spokojnie przetestować sprzęt w swoim salonie i po miesiącu podjąć decyzję, czy żelazko to właśnie to, czego potrzebuje twój gabinet.

Pamiętaj! Przy średnim ruchu twoje zyski z żelazka mogą wynosić 1500zł tygodniowo! Za jedyne 500zł netto możesz przez miesiąc korzystać z tego urządzenia i sprawdzić dokładnie, czy spełnia ono twoje oczekiwania. Ty możesz mieć jeszcze wątpliwości – my nie mamy ich wcale i właśnie dlatego dajemy ci możliwość dzierżawy na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Warunki dzierżawy:

  1. Miesięczny koszt dzierżawy to 500zł netto.
  2. Maksymalny okres dzierżawienia sprzętu to 1 miesiąc.
  3. W przypadku dzierżawienia sprzętu obowiązuje kaucja w wysokości 4000 zł (wersja podstawowa) lub 6000zł (wersja pełna).
  4. Koszt transportu urządzenia to 100zł.
  5. W sytuacji gdy klient rezygnuje z kupna, oddawana jest kwota wpłaconej kaucji.
  6. W przypadku kupna sprzętu kaucja, koszt dzierżawy i transportu idą na poczet sprzętu, a resztę kwoty dopłaca klient.

Proste i korzystne zasady bez zbędnych formalności umożliwiają szybkie pozyskanie sprzętu i przetestowanie go w dogodnych warunkach własnego salonu – na własnych klientach. Nigdzie nie uzyskasz większej pewności, że sprzęt przypadnie do gustu twoim gościom!

Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś!