• Subcribe to Our RSS Feed

Otwórz dochodowy biznes

cze 13, 2010 by     1 Comment    Posted under: Jeszcze lepszy efekt, Własny Biznes

Z żelazkiem antycellulitowym w szybkim czasie możesz stworzyć firmę, która przyniesie ci duże zyski. Skuteczność urządzenia i innowacyjność połączenia różnych technologii sprawia, że zabiegi na żelazku są niezwykle atrakcyjnym sposobem redukcji cellulitu. Bogactwo opcji umożliwia dopasowanie odpowiedniej usługi dla potrzeb danej klientki. Co ważne, zabiegi na żelazku są wykonywane seriami, więc usługa generuje wielokrotny zarobek na każdej klientce.

Wiele salonów pracujących z żelazkiem stosuje w swoim cenniku opłatę za minutę usługi. Jest to dobry sposób, gdyż dzięki temu skuteczny, ale i ekskluzywny zabieg jest w zasięgu ręki nawet mniej zamożnej klienteli. Przypuśćmy, że cena za minutę to 3zł.

Podczas półgodzinnego zabiegu żelazko zarobi więc dla ciebie 90zł. Zaledwie kwadrans pracy urządzenia to 45zł w twojej kieszeni!

Z tej kwoty bardzo niewielka suma pójdzie na pokrycie kosztów eksploatacji, gdyż urządzenie nie jest trudne w utrzymaniu i nie pobiera dużo prądu. Zakładając, że dziennie będziemy przeprowadzać trzy pełne usługi na żelazku, tygodniowo może ono zarobić dla nas nawet 1500zł.

Prosta kalkulacja:

3zł x 30 minut x 3 razy dziennie x 6 dni w tygodniu = 1620zł

Oczywiście zastosowane równanie odnosi się do niewielkiej liczby 3 zabiegów dziennie. Pomyśl zatem, co będzie gdy zadbasz o poinformowanie swoich klientek o posiadaniu tej nowości w swojej ofercie – gdy dodasz info na stronie, zawiesisz plakat w poczekalni, rozdasz dostarczone przez nas ulotki. Wtedy liczba klientek może znacznie wzrosnąć. Będzie rosła z dnia na dzień, gdyż kolejne zadowolone klientki będą polecać twoją usługę swoim koleżankom! Sprawdź naszą promocję 199 klientek na start i odnieś sukces!

Pamiętaj: najlepsze salony zarabiają na żelazku nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie!

Możesz dołączyć do nich, wykorzystując wszystkie możliwości, jakie ci zaoferujemy. W końcu kupując u nas urządzenie dostajesz coś znacznie więcej – materiały reklamowe oraz pakiet naszego wsparcia marketingowego, który w znacznym stopniu ułatwi ci dotarcie do nowych klientów.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś, a opowiemy ci, jak ta decyzja może wpłynąć na sukces twojego salonu!

1 Komentarz + Add Comment

  • dzien dobry:) jestem zainteresowana sprzetem do prasowania cellulitu i zmarszczek. prosze o wiecej szczegolow i cene za sprzet. dziekuje