• Subcribe to Our RSS Feed

Kup urządzenie za pieniądze z dotacji !

lip 3, 2010 by     No Comments    Posted under: Własny Biznes

Potrzebujesz wniosku o dotację? Możemy pomóc!

Dotacje z Urzędu Pracy co roku pomagają wielu osobom otworzyć wymarzony biznes kosmetyczny. Kluczem do uzyskania dofinansowania jest wykazanie, że nasz pomysł ma szansę na powodzenie. A to umożliwia nam dobrze sporządzony wniosek. Jak jednak sporządzić taki wniosek, gdy nigdy nie mieliśmy do czynienia z wypełnianiem podobnych formularzy, lub – co równie prawdopodobne – nigdy nie prowadziliśmy własnej działalności gospodarczej? Osoba stawiająca pierwsze kroki w świecie własnego biznesu może mieć trudność z wypełnieniem ponad 20-stronicowego wniosku i przebrnięcie przez wszystkie postawione w nim pytania. Jeśli szukasz sposobu na ułatwienie sobie tej pracy i zwiększenie swoich szans na dostanie dotacji, zleć to profesjonalistom – zupełnie za darmo!

Nasza firma zajmuje się od ponad 5 lat budowaniem branży kosmetycznej w Polsce. Doskonale znamy realia panujące w świecie kosmetyki profesjonalnej, a także te związane z ubieganiem się o dofinansowanie. Wielu naszych klientów przez ten czas miało podobne dylematy i mogliśmy obserwować ich udane starania o otrzymanie unijnych pieniędzy a następnie rozwój upragnionego biznesu. Zupełnie za darmo możemy pomóc Ci w wypełnieniu tego wniosku – w oparciu o uzyskane od Ciebie informacje odpowiemy na zawarte w nim pytania i przełożymy wizję Twojego salonu na język urzędowego pisma.

Zbyt piękne, aby było prawdziwe? Nie!

Niezależnie od tego, czy Twój wniosek zdobędzie dla Ciebie dotację, czy nie – nie zapłacisz za niego ani złotówki. Wystarczy, że wybierzesz do salonu urządzenia z naszej oferty na kwotę min. 9000zł, a wniosek wypełnimy za Ciebie bez żadnych zbędnych formalności.

Oferta ta dotyczy zarówno salonów kosmetycznych, odnowy biologicznej, salonów fryzjerskich, SPA i solarium – mamy w ofercie urządzenia z każdego z tych sektorów, więc wystarczy, że wybierzesz najlepszy dla siebie sprzęt z naszego sklepu i dostaniesz gratis profesjonalnie wypełniony wniosek o dofinansowanie. Całość obejmuje również darmowy konsulting w zakresie wyboru sprzętu i kosmetyków – pomożemy Ci w podjęciu decyzji o skompletowaniu optymalnych produktów i aparatów do Twojego salonu – zupełnie gratis!

Masz już upatrzone sprzęty innej firmy, ale nadal zależy Ci na wniosku?

Istnieje również możliwość odpłatnego sporządzenia takiego wniosku – wówczas cena jest do negocjacji i zależy od wielkości projektu.

Już dziś skontaktuj się z naszym konsultantem.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
zdjęcie z http://www.freedigitalphotos.net/