• Subcribe to Our RSS Feed

THERMAL SHAPER

lut 4, 2016 by     No Comments    Posted under: Urządzenia
Zabiegi Thermal Shaper wykorzystują ciśnienie ujemne oraz efekt rozgrzewający.
Lipodermologia termiczna rozbija i wygładza cellulit oraz działa drenująco.
Ciepło emitowane przez  głowicę zwiększa skuteczność masażu vacum i korzystnie wpływa na zmęczone mięśnie. Stymuluje cyrkulację krwi i wzrost zaopatrzenia komórek w krew, a wraz z nią w tlen i składniki odżywcze.thermal-shaperZabiegi lipodermologii termicznej:

  • wygładzają cellulit
  • modelują sylwetkę
  • ujędrniają ciało
  • działają drenująco i detoksykująco
  • redukują napięcie i ból mięśni
  • masaż termiczny działa relaksująco

Lipodermologia z jednoczesną emisją energii termicznej modeluje sylwetkę, działa relaksująco i odprężająco. Głowica  zakończona jest obracającymi się kulkami, które dodatkowo rozmasowują ciało   polepszając  efektywność zabiegów

Jak działa lipodermologia Thermal Shaper     thermal-shaper (3)thermal-shaper (1)

Lipodermologia jest specyficznym rodzajem masażu wykorzystującym podciśnienie, czyli ciśnienie ujemne. Ciśnienie jest generowane do masażera, a ruch głowicą powoduje zwijanie i rozwijanie fałdu skórnego oraz jego intensywny masaż. Masaż tego typu szybko rozbija i rozmasowuje twarde złogi  cellulitu.
Pobudza pracę układu limfatycznego,  stymuluje wydalanie toksyn i nadmiaru płynów.
Masaż przyspiesza cyrkulację, która usprawnia rozbicie tkanki tłuszczowej oraz złogów cellulitu i produktów przemiany materii. Działa to korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek skóry i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry.
Po serii zabiegów widoczny jest efekt wygładzenia i lepszego  napięcia skóry. Lipodermologia działa ujędrniająco, modeluje sylwetkę, jest pomocna przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach.

Jak działa energia termiczna Thermal Shaper?

Podczas zabiegu energia cieplna oddziałuje  tylko w miejscach, które poddane są masażowi i nie wywołuje ogólnego wzrostu temperatury ciała. Thermal Shaper nie powoduje przegrzewania się tkanek.  Energia cieplna stymuluje mikrocyrkulację i  wspomaga dzthermal-shaper (2)iałanie masażu vacum przyspieszając spalanie tłuszczu. Poprzez miejscowe zwiększenie temperatury następuje poprawa w dostarczaniu substancji odżywczych oraz naturalnego procesu metabolicznego tkanki tłuszczowej. Ciepło wpływa relaksująco podnosząc komfort zabiegu oraz korzystnie oddziałuje na zmęczone mięśnie i   zakwasy.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y zakupem  naszych urządzeń wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

[contact-form-7 404 "Not Found"]